Fotoserie Rolmodellen Levensles op NED7

De fotoserie komt voort uit het initiatief ‘Levensles’ van Vereniging Het Zonnehuis en Leyden Academy. Met hulp van het Nationaal Programma Ouderenzorg zijn er acht regionale Levenslessen georganiseerd, waarbij frisse denkers – jong en oud – zijn uitgedaagd om samen na te denken over hoe de zorg voor ouderen beter kan. In deze bijeenkomsten hebben we mensen leren kennen die door hun positieve levenshouding laten zien dat je ‘nooit te oud to be happy’ bent! Zij delen hun inspirerende verhalen met je in deze fotoserie. De ervaringen uit de Levenslessen worden nu gebruikt om samen met studenten en docenten van enkele mbo-opleidingen Zorg en Welzijn te experimenteren met nieuwe onderwijsvormen. Met als doel: meer kennis over de behoeften en wensen van oudere mensen en meer begrip voor elkaar.

https://ned7.nl/buurt/familie-vrienden/studenten-en-veteranen-in-gesprek